دانلود نرم افزار فلش پلیر Adobe Flash Player v17.0.0.188

دانلود فلش پلیر Adobe Flash Player v15.0.0.223

 

دانلود Adobe Flash Player

 نرم افزار مشاهده و اجرای فایل‌های فلش

 

Adobe Flash Player یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید، امروزه بیش از ۴۵۰ میلیون نفر با استفاده از این تکنولوژی انواع بازی‌های تحت وب، فیلم‌های آموزشی و فعالیت‌های تجاری خود را اجرا می‌کنند. به زبان ساده این برنامه به کاربر اجازه می‌دهد تا فایل‌های طراحی شده توسط برنامه Adobe Flash را اجرا کند.

به همین دلیل بخش عمده‌ای از فایل‌های چندرسانه‌ای که در اینترنت در دسترس قرار دارند، برای نمایش بر روی مرورگر به برنامه‌ ی Flash Player نیاز دارند. این نرم افزار به شما امکان اجرای فایل‌های فلش در محیط ویندوز و همچنین مرورگرهای اینترنتی مختلف را می‌دهد. بدین ترتیب می‌توانید انواع فایل‌های فلش را در محیط ویندوز به سادگی اجرا کنید و همچنین سایت‌هایی که در آن‌ها از این عنصر استفاده شده را به صورت کامل مشاهده نمایید.

 

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Adobe Flash Player :

–  پشتیبانی از مرورگرهای مختلف اینترنت

–  پشتیبانی از انواع نسخه‌های ویندوز

–  امکان اجرای فایل‌های فلش در محیط ویندوز و مرورگر

 

 

 

 توجه: مرورگرهای جدیدتر مانند Google Chrome و یا Opera نیازی به Adobe Flash Player ندارند چرا که این مرورگرها برنامه Flash Player را در داخل خود به صورت پیش فرض دارند و با هر بار انتشار نسخه جدید، برنامه Flash Player درون آن‌ها نیز آپدیت می‌شود در نتیجه به صورت کاملاً مستقل کار می‌کند.

 

 معرفی برنامه Uninstall Flash Player :

موردی که اکثر کاربران به آن توجه نمی‌کنند بحث بروزرسانی نرم افزارها است مخصوصاً وقتی که تغییرات اساسی در برنامه صورت می‌گیرد همچنین کاربران به مشکلاتی که ممکن است در حین بروزرسانی رخ دهد نیز توجهی ندارند.

این برنامه همانند سایر برنامه‌های Adobe یک Uninstaller یا «حذف کننده» نیز دارد که این برنامه کوچک قادر است تا تمامی نسخه‌های قدیمی این برنامه و موارد بر جای مانده در سیستم را به کلی حذف کرده و سیستم را پاک سازی نماید.

اجرای این برنامه قبل از نصب هر نسخه جدید کمک می‌کند تا تداخل نسخه‌ها کمتر شود و احتمال خرابی و سایر موارد را بسیار کاهش دهد.

در نتیجه پیشنهاد می‌شود قبل از نصب نسخه جدید، ابتدا Uninstaller برنامه را یک بار اجرا نموده و مراحل آن را ادامه دهید و سپس نسخه جدید را نصب کنید.

این نکته را به یاد داشته باشید که قبل از حذف یا نصب نسخه جدید این برنامه حتماً تمامی مرورگرهای سیستم خود را ببندید.

 

 

 

 حجم: ۱۷ مگابایت

 فرمت: exe

 برای مرورگرهای Firefox, Netscape, Google Chrome , Safari

 دانلود فلش پلیر ۳۲ و ۶۴ بیتی با لینک مستقیم

 

 حجم: ۱۷ مگابایت

 فرمت: exe

 برای مرورگرهای Internet Explorer , AOL

 دانلود فلش پلیر ۳۲ و ۶۴ بیتی با لینک مستقیم

 

 حجم: ۵.۴ مگابایت

 فرمت: exe

 برای ویندوز XP و ۷ و ۸

 دانلود فلش پلیر ۳۲ و ۶۴ با لینک مستقیم

 

 حجم: ۷۴۷ کیلوبایت

 فرمت: exe

 دانلود Uninstall Flash Player با لینک مستقیم

 

 رمز: www.ebookgeneral.ir

 منبع: ایبوک جنرال

 

 

 

تبلیغات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *